Minimalistyczny design, Naturalne materiały, Ponadczasowe wnętrza.

Produkty DANZZ to autorskie, wysokiej jakości meble z litego drewna.

Naszą misją jest projektowanie i wytwarzanie przedmiotów, które mogą towarzyszyć swoim właścicielom przez pokolenia.

Dbałość o szczegóły, minimalistyczna ponadczasowa forma, pozwala nam tworzyć elementy wyjątkowe, które pasują do każdego wnętrza.

Nasze produkty

Proponujemy m.in. komody, łóżka, stoły, ławy, regały oraz biurka. Wszystkie meble wykonane są ręcznie z najwyższą starannością, zaimpregnowane zostały naturalnym olejem, który znacząco uwidacznia unikalną strukturę drewna.

Wyjątkowe meble na zamówienie.

Projektujemy oryginalne elementy, skrojone na miarę, na potrzeby danego wyjątkowego miejsca. Realizujemy zamówienia dla każdego, nawet najbardziej wymagającego klienta.

Wyjątkowe meble na zamówienie.

Projektujemy oryginalne elementy, skrojone na miarę, na potrzeby danego wyjątkowego miejsca. Realizujemy zamówienia dla każdego, nawet najbardziej wymagającego klienta.

Opowiemy Ci naszą historię

Danzz to coś więcej niż nazwa, to nasz autorski podpis na meblach, które dla Was tworzymy. Wkładamy w nie swoje pomysły, inspiracje i serce, by służyły Wam przez lata. Meble z litego drewna, są gwarantem solidności. Już nasze mamy i babcie wiedziały, że w drewnie jest moc. Stoły z babcinych kuchni pamiętają niejeden wspólny obiad, setki wyczekanych spotkań po latach, tysiące radości i smutków dzielonych z najbliższymi.

Danzz Las
Danzz Las

Nie zapominamy o korzeniach, dlatego dziś chcemy Wam przekazać pewną historię. To opowieść o człowieku, który na lata zostawił swój ślad w najpiękniejszym zakątku Gdańska zwanym Doliną Radości. Nazywał się Hubert Danz i był zwykłym leśnikiem, aż do 1896 roku. Wzgórze, którym się opiekował, było akurat zalesiane. W swoim ukochanym miejscu pełnym pachnących sosen i świerków, Hubert zasadził kilka pozornie nic nieznaczących wierzb. Z czasem mieszkańcy pobliskiej Oliwy ujrzeli w pełnej krasie zamysł leśniczego. Ich oczom ukazał się napis Danz, który utworzyły wierzby.

Mapa Trójmiasta
Mapa Trójmiasta

Wizytówka Huberta była widoczna w Dolinie Radości do pierwszych dziesięcioleci XX wieku, najpiękniej prezentowała się jesienią, gdy korony drzew przybierały złote barwy. Nasz autorski podpis to uhonorowanie tej niezwykłej historii miłośnika drzew. Chcieliśmy, byście wiedzieli, że dla nas drewno nie jest tylko materiałem, z którego tworzymy dla Was meble. To tradycja, do której nawiązujemy, nie rezygnując przy tym z nowoczesnych rozwiązań. Nasz design jest minimalistyczny, a formy, w które wstawiamy nasze produkty oszczędne i uniwersalne. Właśnie dlatego tak dobrze odnajdują się w Waszych salonach, sypialniach oraz jadalniach.

Danzz Las
Danzz Las

Dla Was tworzymy całą oprawę wnętrz. Możecie u nas zamówić wszystko, od minimalistycznych stołów, od których zaczęliśmy tę opowieść, przez szafki i witryny z litego drewna, po wygodne i dopracowane w każdym szczególe łóżka do Waszych sypialni. Wszystko to okraszone naszą wizytówką Danzz, która powstała z miłości do drewna i z szacunku do Waszych potrzeb.

Wróć do góry
Produkt został dodany do Twojego koszyka